Volejte
Stejná cena - VĚTŠÍ PORCE.

Rozvoz obědů od roku 1991.

Vaše spokojenost je naše budoucnost!

Gastro Burda -

AKTUÁLNÍ MENU


Kontaktní informace


Gastro Burda s.r.o.
Orlická 1196/26b, Slezské Předměstí
Hradec Králové 500 03


Tel.: 777 777 646
E-mail: rozvozobeduhk@seznam.cz


Vstup z třídy Víta Nejedlého naproti čerpací
stanici SHELL (200m od Alberta), blízko
vstupu je zastávka MHD "Tesla", Bus 0,
Bus 5, Bus 17, Bus 25(Jízdní řád MHD)

Zapsáno v OR vedeném u krajského soudu v Hradci Králové, pod spis.zn. C 267377


: 056 14 295

DIČ : CZ05614295


Gastro Burda

Jsme rodinnou firmou s dlouholetou tradicí, s působností na trhu již od roku 1991. Firma Milan Burda - společné stravování je specialistou na výrobu a rozvoz teplých pokrmů po Hradci Králové a okolí. Zakladatel firmy pan Milan Burda byl Mistrem svého oboru. Od Asociace kuchařů a cukrářů ČR získal nejvyšší ocenění - Řád Sv. Vavřince a úspěšně reprezentoval Českou republiku na mezinárodních soutěžích v gastronomii, kde získal celou řadu nejvyšších ocenění. Spoustu let působil jako prezident AKC ČR-VČ a stal se zakladatelem národní soutěže s mezinárodní účastí GASTRO HRADEC.

V roce 2015 jsme se rozhodli naši rodinnou firmu přejmenovat na GASTRO BURDA. Součástí této změny je nejen pouhá změna názvu, ale rádi bychom našim zákazníkům poskytli i další služby v oblasti cateringu a gastronomie. Naši kuchyni lze právem označit za kuchyni domácí. Vše je pouze vlastní výroba, nepoužíváme polotovary a zamražování, veškeré suroviny nakupujeme čerstvé z místních zdrojů. Jsme zastánci vaření „po staru“.

Mezi naše klienty patří velké firmy (kde zajišťujeme i výdej stravy), ale také menší podniky a výrobny, lékařské ordinace, školy a mateřské školky, běžné domácnosti, senioři i maminky na mateřské. Umíme zajistit komplexní stravu pro letní tábory, kurzy, oslavy apod. Příprava i rozvoz jídel odpovídá platným hygienickým předpisů a zásadám HACCAP.

Řídíme se mottem: „Vaše spokojenost, je naše budoucnost.“